Зарядний пристрій Litheli U20 для двох Power Bank
Заряджайте Power Bank Litheli U20 швидше, ніж будь-коли, за допомогою фірмового зарядного пристрою! Ця модель дозволяє заповнювати заряд акумуляторів ємністю 2,0 А·год лише за 50 хв замість 2 год, які займає заряджання у разі використання сторонніх зарядних пристроїв.
Конструкція має декілька слотів для одночасного заряджання відразу двох УМБ Litheli. Водночас корпус відрізняється портативністю — він важить лише 330 г при розмірах 20,3 х 11,9 х 5,25 см. Таким чином, ви можете використовувати пристрій не тільки вдома, а й брати його з собою на дачу, пікнік або подорож, щоб швидко живити портативні акумулятори, коли це необхідно.
Характеристики:
- зарядний пристрій Power Bank Litheli U20;
- одночасне заряджання відразу двох акумуляторів;
- час заряджання УМБ становить лише 50 хв;
- розміри – 20,3 х 11,9 х 5,25 см;
- вага – 330 г;
- офіційна гарантія – 2 роки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 52.5 мм |
| Длина | 203 мм |
| Ширина | 119 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 330 г |
| Емкость аккумулятора | 20000 |
| Зарядка батареи | От сети |
| Количество заряжаемых устройств | 2 |
| Тип | Универсальная батарея |
| Цвет корпуса | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 3 090 ₴



