
Стілець складаний Naturehike Stellaluna L04 CNK2450JJ015 алюміній розмір M (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 049 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718459
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стілець складаний Naturehike Stellaluna L04 CNK2450JJ015 алюміній розмір M
Ви їздите на риболовлю чи на дачу у вихідні? Плануєте пікнік чи туристичну подорож разом із друзями та родиною? Навіть вдалині від дому не можна забувати про комфорт, і стілець Naturehike Stellaluna L04 готовий про нього подбати, куди б ви не прямували.
Модель має складану конструкцію, розроблену спеціально для експлуатації на природі з упором на зручне використання та тривалий термін служби:
- Каркас із алюмінію 7075. Конструкція витримує навантаження до 150 кг і не піддається корозії навіть під час використання у вологу погоду. До того ж алюміній має надлегку вагу, знижуючи вагу стільця до 1,1 кг.
- Сидіння та спинка з тканини Оксфорд 600D Ripstop із сітчастими вставками. Матеріал високої щільності не рветься та не розтягується під час тривалої експлуатації. Ще одна перевага тканини — здатність відштовхувати краплі води та забруднення. Вставки з сітки з обох боків покращують якість циркуляції повітря в області спини.
- Стійкість на будь-якій поверхні. Ніжки доповнені нековзними накладками, які забезпечують стабільність і стійкість конструкції у разі встановлення на кам'янистому або хисткому ґрунті.
Встановлення стільця займає менше хвилини. У розкладеному положенні його розміри сягають 68 х 50 х 56 см, надаючи достатньо місця, щоб сидіти в комфортній позі.
Модель поставляється у фірмовому чохлі, який застібається на блискавку та доповнений ручкою для носіння. Розміри чохла становлять 37 х 12 см.
Характеристики:
- складаний стілець для відпочинку на природі, туризму, риболовлі;
- колір – чорний;
- max навантаження – 150 кг;
- каркас із алюмінію 7075;
- сидіння та спинка з тканини Оксфорд 600D Ripstop;
- є сітчасті вставки у спинці для вільної циркуляції повітря;
- накладки на ніжках для надійного встановлення на будь-якій поверхні;
- розміри у розкладеному положенні – 68 х 50 х 56 см;
- розміри у складеному вигляді – 37 х 12 см;
- вага – 1,1 кг;
- чохол для зберігання є у наборі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 68 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 56 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 150 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 50 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 049 ₴








