Акумулятор LiitoKala Li-ion R6 2400mAh USB-T36 1.5V
Ціна вказана за 4 шт.
Особливості:
- Використовуйте акумулятор замість стандартного елемента AA.
- При зарядці світлодіод блимає зеленим, після закінчення перестає блимати.
- Заряджайте акумулятор за допомогою стандартного зарядного пристрою на 5 В для телефону та підключеного кабелю USB.
- Встановлюйте батарею з дотриманням полярності.
- Елітний акумулятор, що перезаряджається, екологічно чистий, сумісний з будь-яким стандартним USB type-C роз'ємом.
- Вбудована схема захисту запобігає перезаряду, перерозряду та короткому замиканню.
- Області застосування: широко використовується в іграшках, пультах дистанційного керування, бездротових мишах та клавіатурах, вентиляторах, ліхтариках, годинниках, прожекторах, масажерах, електробритвах, електричних зубних щітках, тримерах.
Характеристики:
- Бренд: LiitoKala
- Модель: USB-T36(AA)
- Стандартна напруга: 1,5 В
- Номінальна ємність: 2400 мA/год
- Номінальна потужність: 3600 мВт/год
- Вихідна напруга: 1,5 В
- Вхідна напруга: 5 В
- Гранична напруга зарядки: 5 В
- Повний час заряджання: приблизно 1 годину
- Ресурс батареї: до 1500 циклів
- Стандартні розміри елемента АА
Комплектація:
- 4 штуки акумуляторів,
- Кабель одночасної зарядки.
Важливо:
- Забороняється заряджати будь-яким способом, крім як через USB порт.
- ПЕРЕД ЗАРЯДКОЮ АКУМУЛЯТОР ВИНЯТИ З ПРИЛАДУ.
- ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ ЗАМИКАТИ НАКОРОТНО ВИХІДНІ ВИВОДИ.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Емкость аккумулятора | 2400 А·ч |
| Напряжение | 15 В |
| Наработка | 1500 циклов заряда |
| Состояние | Новое |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Цвет корпуса | Желтый |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 19.4 кг |
| Длина | 50.5 мм |
| Ширина | 14.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Аккумулятор |
| Типоразмер | AA |
Информация для заказа
- Цена: 999 ₴









