
Машинка для стрижки VGR V-003 Turbo режим 9000 RPM керамічне лезо (6 насадок) Зелений Q-STORE -shopping-without-problems-
1 699 ₴
- Нет в наличии
- Код: 718434
Машинка для стрижки VGR V-003 Turbo режим 9000 RPM керамічне лезо (6 насадок)
Шукаєте зручну та ефективну машинку для стрижки для домашнього чи професійного використання? Машинка для стрижки волосся VGR V-003 з 6 насадками та акумулятором 2500 мАг - ідеальний варіант для створення будь-яких образів довжини та створювати стильні зачіски без допомоги майстра.
Стилізуйте волосся легко - купуйте машинку для стрижки VGR V-003.
Переваги:
- Висока точність стрижки
- Потужний двигун
- Леза з кераміки
- Зручна зарядка USB
- Ергономічний корпус
- Швидка зарядка
Вбудований акумулятор забезпечує тривалий час роботи без підзарядки, а зручне заряджання через USB дозволяє підключати інструмент до будь-якого пристрою. Легкий і безшумний механізм, що працює, дозволяє виробляти стрижки навіть дітям без зайвого дискомфорту. Це універсальне рішення для тих, хто цінує комфорт та якість. Вибираючи цю стрижку, ви отримуєте багатофункціональний та надійний інструмент для створення стильних образів.
Характеристики:
- Тип: машинка для стрижки
- Тип двигуна: роторний
- Тип живлення: акумулятор/мережа (комбінована)
- Тип акумулятора: Li-ion без ефекту хімічної пам'яті
- Швидкість двигуна: 7500 та 9000 об/хв
- Час роботи: 2 години
- Час повного заряду: 3 години
- Матеріал ножів: Кераміка
- Ширина ножового блоку: 46 мм.
- Мінімальна висота зрізу: 0,5 мм
- Потужність: 5V
- Місткість акумулятора: 2500 мАг
- LED-індикатор стану акумулятора
- Вага: 315 грам
Комплектація:
- Машинка VGR V-003
- 6 змінних насадок
- USB заряджання
- Щітка для чищення
- Олія для догляду за лезами
- Упаковка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Детская/тихая стрижка | Да |
| Количество насадок | 6 |
| Максимальная длина стрижки | 12 мм |
| Минимальная длина стрижки | 0.5 мм |
| Регулировка длины | Сменные насадки, Поворотный регулятор |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Сеть 220 В, Аккумулятор |
| Тип прибора | Универсальная машинка для стрижки |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Вес | 0.315 кг |
| Время заряда аккумулятора | 3 час |
| Время работы от аккумулятора | 120 мин |
| Индикатор заряда элементов питания | Да |
| Керамическое покрытие | Да |
| Материал лезвий | Керамика |
| Скорость мотора | 9000 об/мин |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Ширина лезвия | 46 мм |
| Щеточка для чистки | Да |
- Цена: 1 699 ₴





