Веб-камера Defender G-lens 2580 FullHD 1080p 2Mp
Defender G-lens 2580 - це веб-камера з автофокусом і підтримкою роздільної здатності 1920x1080 (Full HD). Вона дозволяє записувати відео з максимальною частотою кадрів 30 fps і має вбудований мікрофон для покращеного звуку під час відеозв'язку або запису. Камера оснащена настільним, прищіпковим або кронштейновим кріпленням для зручності встановлення.
Основні характеристики:
- Кріплення: настільне / прищіпка / кронштейн
- Фокусування: автофокус
- Роздільна здатність відео: 1920x1080 (Full HD)
- Максимальна частота кадрів: 30 кадрів/с
- Вбудований мікрофон: так
- Розміри: 102 x 45.6 x 57 мм
- Вага: 0.12 кг
- Розмір упаковки: 75 x 80 x 165 мм
- Вага з упаковкою: 0.2 кг
- Гарантія: 6 місяців
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество мегапикселей веб-камеры | 2.0 Мп |
| Крепление | Прищепка |
| Максимальная частота кадров видео | 30 кадров/с |
| Микрофон | Встроенный |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 120 г |
| Высота | 45.6 мм |
| Глубина | 57 мм |
| Ширина | 102 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 099 ₴








