
Подушка масажна роликова Faercon F1-40 для шиї з підігрівом та помпою (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 099 ₴
2 999 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718386
Подушка масажна роликова Faercon F1-40 для шиї з підігрівом та помпою
Масажна роликова подушка Faercon F1-40 для масажу шиї та інших частин тіла преміум якості має особливу анатомічну форму та вигини, які дозволяють комфортно і благотворно впливати на основні точки на шиї.
Унікальна масажна подушка, яка має 20 вбудованих масажних головок, помпу для регулювання рівня голови, та традиційну східну ароматизацію з ароматного полину. У подушці є 2 температурні режими, які ефективно допомагають знімати головний біль, шиї і плечі, знімати стрес і втому.
Масажну подушку можна використовувати лежачи на ліжку, на дивані, на підлозі, в офісі та вдома. Масажер працює за допомогою блока живлення на 12 ст, який вставляється в розетку.
Faercon F1-40 – це традиційна східна фізіотерапевтична масажна подушка, в якій разом із роликовим масажем використовується заспокійливий ефект від запаху трав'яного мішечка з полину та функція підігріву. Використання роликового масажу разом з цими функціями робить сильний вплив на зняття болю, стресу, а також сприяє міцному сну. Пакетики з полином мають слабкий природний запах, їх при бажанні можна прибирати або замінювати на інші, з іншими складами.
У масажній подушці швидкість роботи масажних роликів регулюється, має 2 режими для комфортного масажу, може використовуватися людьми різного віку. Масажер заспокоює та розслаблює шию, може використовуватися також для масажу плечей, спини та інших частин тіла. Є функція підкачування повітря в ділянку під масажними роликами, що дозволяє змінювати положення шиї під час масажу.
У комплекті з масажною подушкою поставляється накидний чохол, який використовується, якщо потрібен масаж слабший.
Характеристики:
- Модель: Faercon F1-40
- Потужність : 24 W
- Харчування: 12 В
- Довжина шнура: 1.6 м.
- Розмір: 35х37х10 см.
- Вага: 1 кг.
- Гарантія: 6 міс.
Масажна подушка Faercon F1-40 – чудовий подарунок для Вас, Ваших друзів та сім'ї, а також усім, кому подобається масаж!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж |
| Возможность выбора области массажа | Да |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Количество роликов | 2 |
| Максимальный вес пользователя | 120 кг |
| Материал | Искусственная кожа |
| Материал массажных роликов | Турмалин |
| Область массажа | Шея, Спина, Поясница |
| Потребляемая мощность | 24 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажная подушка |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Высота спинки | 10 см |
| Ширина сиденья | 37 см |
| Ширина спинки | 35 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Функция подогрева | Да |
- Цена: 2 999 ₴









