
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J з пультом та автообігом 120W ємність 5.5л (Білий) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 549 ₴
- Нет в наличии
- Код: 718302
+380 (67) 273-25-01
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J, (120W, сенсорні кнопки, пульт, екран, колеса, автообіг, ємність - 5,5л, 2 контейнери для льоду)
Охолоджувач повітря Germatic SK-001J – це переносний, компактний кондиціонер, що охолоджує, очищає та зволожує повітря навколо Вас. де б Ви не знаходилися. З його допомогою Ви створите комфортну температуру навіть у найспекотніші дні. Просто додайте в нього трохи води, натисніть кнопку і насолоджуйтесь прохолодним вітерцем, що охолоджує.
Три регульовані режими швидкості надають вам точніший контроль, а тихий вентилятор здійснює циркуляцію повітря до 8 годин в одному заповненні.
Переваги:
- Не потребує особливої установки;
- Зволожує та очищає повітря;
- Працює від мережі;
- Можливість керування пультом;
- Три регульовані режими швидкості;
- Тихий вентилятор.
Характеристики:
- Матеріал: пластик;
- Потужність: 120W;
- Тип: охолоджувач;
- Площа, що рекомендується: 10м.кв;
- Об'єм резервуару для води: 5,5л;
- від мережі 220В;
- Розмір: 24 х 20 х 56 см;
- Вага: 2.1 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Мощность охлаждения | 120 Вт |
| Назначение кондиционера | Бытовой |
| Режим работы кондиционера | Охлаждение |
| Рекомендуемая площадь помещения | 10 кв.м |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Белый |
| Габаритные размеры оконного/мобильного кондиционера | |
| Вес | 2.1 кг |
| Высота | 560 мм |
| Глубина | 200 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Параметры работы прибора | |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Регулировка направления потока воздуха | ручная |
Информация для заказа
- Цена: 2 549 ₴





