Складаний контейнер Naturehike CNK2450XB020
Складаний контейнер від Naturehike - це функціональні меблі 2 в 1, які призначені для зберігання речей і одночасно можуть слугувати мініатюрним столиком для облаштування місця для відпочинку. У кемпінгу, на пікніку чи в польовому таборі — цей контейнер захистить вміст від зовнішнього впливу та дозволить з комфортом організувати простір.
- Корпус із поліпропілену (PP). Пластик не боїться вологи, температурних перепадів та механічних пошкоджень. Завдяки високій міцності, конструкція витримує навантаження до 45 кг, дозволяючи зберігати та переносити всередині важкі предмети.
- Стільниця з меламінового шпону. Матеріал не тільки надає контейнеру стильного вигляду, але також робить поверхню стійкою до подряпин та забруднень. До того ж шпон легкий у догляді — він не вбирає запахи та швидко очищається за допомогою губки або рушника.
Контейнер розкладається до розмірів 36,5 х 26,5 х 28,5 см і має дверцята з чотирьох боків для швидкого доступу до вмісту. З боків є ручки для перенесення.
Корпус швидко складається до 36,5 х 26,5 х 7,5 см і важить 1,8 кг, що робить виріб простим у транспортуванні та зручним у зберіганні.
Характеристики:
- складаний контейнер для зберігання речей під час активного відпочинку;
- колір – бежево-сірий;
- об'єм – 23 л;
- вантажопідйомність – 45 кг;
- матеріали – поліпропілен (PP), меламіновий шпон;
- дверцята з 4 боків конструкції для швидкого доступу до вмісту;
- розміри в обумовленому вигляді – 36,5 х 26,5 х 28,5 см;
- розміри у складеному положенні – 36,5 х 26,5 х 7,5 см;
- вага – 1,8 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1800 г |
| Высота | 28.5 мм |
| Длина | 36.5 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал | Полипропилен |
| Ручки | Есть |
| Состояние | Новое |
| Тип | Контейнер |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Бежевый |
| Ширина | 26.5 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 199 ₴










