Газовий триконфорковий пальник Naturehike CNK2450CF019
Газовий пальник CNK2450CF019 підходить для використання на природі, в кемпінгу, походах та інших видах активного відпочинку. З його допомогою можна готувати їжу з нуля, розігрівати напівфабрикати та кип'ятити воду для заварювання гарячих напоїв, насолоджуючись смачним обідом у будь-яких умовах.
На відміну від більшості туристичних пальників, ця модель має відразу три конфорки, що підвищує ефективність роботи. Джерела вогню забезпечують рівномірний розподіл тепла під посудом. Це особливо важливо у разі використання великих сковорідок та каструль, де необхідно підтримувати стабільну температуру на всій поверхні дна.
Серед інших переваг пальника:
- Висока потужність — 3300 Вт. Модель належить до категорії надпотужних пальників та дозволяє швидко готувати страви на велику групу. Ручка регулювання потужності полум'я знаходиться на кінці шлангу, який приєднується до газового балона.
- Міцний корпус зі сталі 201 та литого алюмінію. Сталь має нержавіючі властивості, зберігаючи первісний вигляд і запобігаючи появі корозійних плям у разі використання пальника в умовах підвищеної вологості. Алюміній робить конструкцію легшою (лише 480 г) без шкоди для зносостійкості.
- Складані підставки під посуд. Підставки можна встановлювати в одному з двох положень, адаптуючи їх під розмір посуду.
Розміри пальника у встановленому положенні складають 15,5 х 12 х 12,5 см. Конструкція доповнена двома парами складаних ніжок для встановлення на будь-якій рівній поверхні та укомплектована шлангом завдовжки 41 см для підʼєднання до газгольдера.
Габарити складеного корпусу не перевищують Ø11,4 х 8,9 см, що у поєднанні з фірмовим чохлом з комплекту робить транспортування гранично зручним, дозволяючи також заощадити місце у рюкзаку для іншого спорядження.
Характеристики:
- пальник із трьома конфорками для використання на природі;
- потужність – 3300 Вт;
- тип палива – газ;
- потужність регулюється за допомогою ручки на шлангу;
- підставки для посуду можна встановлювати у кількох положеннях;
- матеріали корпусу – нержавіюча сталь 201, литий алюміній;
- повні розміри – 15,5 х 12 х 12,5 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø11,4 х 8,9 см;
- вага – 480 г;
- у комплекті є чохол для зберігання та шланг для підключення до балона (довжина 41 см).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.48 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Номинальная мощность | 3300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 12.5 мм |
| Длина | 15.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 2 030 ₴










