Стілець складаний легкий Naturehike Stellaluna L01 CNK2350JJ017
Стілець Naturehike Stellaluna L01 — це втілення комфорту, яке подарує вам відчуття м'якості та розслаблення, наче ви не залишали улюблене домашнє крісло. Модель має складану конструкцію, яка встановлюється у кілька простих кроків, а головне — не займає багато місця, тому легко перевозиться в багажнику автомобіля та навіть у рюкзаку.
У виготовленні використані матеріали, які не бояться впливу навколишнього середовища: не змінюють структуру у разі перепаду температури та зберігають властивості при контакті з вологою.
- Верх з тканини Оксфорд 600D. Матеріал не розтягується і не рветься під вагою дорослого користувача, не вицвітає на сонці й легко очищається завдяки щільній структурі та гладкій поверхні, яка відштовхує забруднення.
- Сітчасті вставки для вентиляції. Сітка вшита з обох боків сидіння, щоб покращити якість циркуляції повітря та запобігти надмірному потовиділенню під час відпочинку спекотного дня.
- Каркас із алюмінію. Каркас складається з алюмінієвих труб Ø15 мм, які з'єднані одна з одною за допомогою еластичної резинки, що запобігає втраті окремих елементів. Каркас витримує навантаження до 120 кг. До того ж алюміній не схильний до корозії, тому модель можна сміливо використовувати в умовах підвищеної вологості, наприклад, біля річки або на морі.
Розміри встановленого стільця становлять 41 х 31 х 71 см, а у складеному вигляді це значення зменшується до 37 х 9 см, що спрощує зберігання та транспортування моделі. Для стійкості конструкції на хисткому ґрунті на ніжках передбачені нековзні накладки.
Стілець важить 878 г. У комплекті є чохол для зберігання, доповнений застібкою-блискавкою та двома петельками для підвішування.
Характеристики:
- складаний стілець для туризму, кемпінгу, дачного відпочинку;
- колір – помаранчевий;
- max навантаження – 120 кг;
- матеріал верху – тканина Оксфорд 600D;
- каркас із алюмінієвих нержавіючих труб Ø15 мм;
- є сітчасті вставки з обох боків для вільної циркуляції повітря;
- нековзні накладки на ніжках для стійкості;
- розміри встановленого стільця – 41 х 31 х 71 см;
- розміри у складеному положенні – 37 х 9 см;
- вага – 878 г;
- чохол для зберігання у комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.878 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 71 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 31 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Oxford 600D |
| Материал спинки | Oxford 600D |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Оранжевый |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 41 мм |
- Цена: 2 570 ₴








