Намет двомісний Naturehike CNK2450WS030
Одношаровий намет CNK2450WS030 підходить для розміщення 1-2 осіб. Модель розрахована на експлуатацію у теплий сезон, захищаючи від опадів та сонячних променів завдяки матеріалам з водостійкістю 3000 мм+ та УФ-захистом UPF40+.
У виготовленні намету використано поліестер 65D у тенті та тканину Оксфорд 150D. Обидва матеріали мають PU покриття, яке уберігає відпочивальників та речі всередині від намокання.
Каркас складається з гнучких дуг із алюмінієвого сплаву 7001, несприйнятливого до іржі та стійкого до деформацій завдяки високій гнучкості. Ще одна перевага алюмінію — легкість, що знижує вагу всієї конструкції до 1,53 кг.
Розміри намету складають 200 х 130 х 100 см. У ньому передбачено 2 входи — обидва можна закрити за допомогою поліестерової сітки В3, щоб не дати комахам проникнути всередину. Для підвищення якості вентильованості внутрішнього простору призначені невеликі вікна, які підвищують комфорт відпочинку у спекотний день. У стелі є гачок для підвішування ліхтаря.
Намет складається до розмірів Ø15 х 42 см. Для зберігання підходить фірмовий чохол на стяжках, що запобігає забрудненню та пошкодженню конструкції під час транспортування та зберігання.
У комплекті також є 8 кілочків з алюмінію та 4 мотузки-вітровідтяжки з поліестеру діаметром 2,5 мм. Особливість вітровідтяжок — світловідбивний ефект, що підвищує їх видимість для безпечного переміщення в польовому таборі.
Характеристики:
- одношаровий намет для туризму, кемпінгу, активного відпочинку;
- місткість – двомісний;
- кількість входів – 2;
- матеріали намету – поліестер 65D з покриттям PU (3000 мм+), тканина Оксфорд 150D з покриттям PU (3000 мм+);
- УФ-захист матеріалів – UPF40+;
- входи можна закрити за допомогою сітки В3 для захисту від комах;
- матеріал каркаса – алюмінієвий сплав 7001;
- розміри у встановленому положенні – 200 х 130 х 100 см;
- розміри у складеному вигляді – Ø15 х 42 см;
- вага – 1,53 кг;
- в комплекті є каркасні дуги х 2, алюмінієві кілочки х 8, світловідбивні вітровідтяжки х 4, чохол для зберігання.
Кольори в наявності: Зелений та Помаранчевий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество слоев | Однослойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Особенности палатки/тента | Антимоскитная сетка, Водоотталкивающая пропитка |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Оранжевый |
| Вес | |
| Вес | 1.53 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 100 см |
| Длина | 200 см |
| Ширина | 130 см |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 3 660 ₴





