Крісло складане Naturehike Clamshell 001 Triangle Folding Moon Chair
Крісло зі спинкою середньої висоти та складаним каркасом — це ідеальний спосіб додати більше комфорту у відпочинок на природі. Модель важить лише 1,1 кг, тому її можна брати з собою будь-куди: на пікнік, кемпінг чи риболовлю. Водночас каркас витримує навантаження до 120 кг.
Конструкція виготовлена з міцних та стійких до зношування матеріалів, які не бояться впливу вологи та температурних перепадів під час експлуатації на відкритому повітрі:
- Каркас з алюмінієвого сплаву 7075. Метал не деформується у разі високих навантажень завдяки гнучкості та не іржавіє з часом.
- Сидіння з поліестеру. Щільне переплетення синтетичних волокон запобігає розтягуванню тканини та втраті початкової форми.
У встановленому положенні розміри крісла такі: 55 см (довжина) x 54 см (ширина) x 66 см (висота). Дрібні зʼєднувальні елементи виконані з поліаміду (PA).
Для більшого комфорту, особливо в літній сезон, у кріслі передбачені бічні вставки з сітки, яка покращує циркуляцію повітря. У моделі також є нековзні насадки на ніжках для підвищення стійкості конструкції та бічна кишеня для зберігання дрібних речей. Чохол для зберігання з комплекту можна використовувати як ще одну кишеню.
Характеристики:
- складане крісло для кемпінгу, пікніка, активного відпочинку;
- колір – чорний;
- max навантаження – 120 кг;
- матеріал сидіння – поліестер;
- каркас виготовлений з алюмінієвого сплаву 7075;
- матеріал дрібних елементів – поліамід (PA);
- є кишеня для зберігання дрібних предметів та сітчасті вставки для вільної циркуляції повітря;
- ніжки мають нековзні насадки для максимальної стійкості;
- розміри у встановленому положенні – 55 х 54 х 66 см;
- розміри у складеному вигляді – 38 х 11,5 х 14,5 см;
- вага – 1,1 кг;
- комплект доповнено чохлом для зберігання з поліестеру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1.1 кг |
| Высота стула с учетом спинки | 660 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина стула | 55 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Материал каркаса (опор) | Алюминий |
| Материал сиденья | Полиэстер |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой |
| Цвет | Черный |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Ширина стула | 54 мм |
- Цена: 2 720 ₴









