
Подушка ергономічна для підтримки тіла Розслаблення Relax Pillow (Чорний) Q-STORE -shopping-without-problems-
2 699 ₴
- Готово к отправке
- Код: 718138
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подушка ергономічна для підтримки тіла Розслаблення Relax Pillow
Подушка Relax Pillow розроблена для забезпечення оптимальної підтримки постави та глибокого розслаблення шиї, плечей та спини. Її контурна ергономічна форма повторює природні вигини вашого тіла, знижуючи тиск та дискомфорт. Ідеально підходить для сидіння, напівлежання чи читання в ліжку, ця подушка підвищує комфорт та підтримку, де б ви не вирішили розслабитись.
Основні характеристики:
- Ергономічний дизайн: ця подушка, створена з урахуванням природних згинів тіла, вирівнює хребет, підтримує спину та знімає напругу, що робить її ідеальною для відпочинку, читання чи сну.
- Протиковзне дно для стійкості: зерниста структура дна забезпечує надійну фіксацію подушки на місці, запобігаючи ковзанню під час використання, тому ви можете спокійно розслабитись.
- Універсальний комфорт у будь-якому положенні:
- сидите ви прямо, напівлежачи або лежите, ця подушка забезпечує виняткову підтримку попереку та шиї, знижуючи напругу та дискомфорт.
- М'який та дихаючий матеріал преміум-класу: ця подушка, виготовлена з високоякісної тканини, що амортизує і дихає, забезпечує відчуття м'якості і пружності, гарантуючи тривалий комфорт під час сну в ліжку, на дивані або в офісі.
Технічні характеристики:
- Матеріал: піна високої щільності з м'яким, дихаючим покриттям
- Розмір: 60,7см x 36,5см x 24см
- Дизайн: Ергономічний контур із протиковзким зернистим дном
- Застосування: підходить для ліжок, диванів, офісних крісел та крісел-реклайнерів.
- Ідеально підходить для: читання, сидіння, відпочинку або підтримки спини
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Ортопедические свойства | Да |
| Тип | Для сна |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Черный |
| Размеры подушки | |
| Вес | 1700 г |
| Высота подушки | 24 см |
| Длина подушки | 60.7 см |
| Ширина подушки | 36.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 699 ₴







