Портативний бездротовий принтер (термопринтер) А4
Портативний бездротовий принтер - це компактний пристрій для друку на термопапері формату А4, в якому немає необхідності заправки або заміни картриджів. Він менший і легший за звичайний принтер на 80%, за рахунок цього, ви можете його легко носити з собою.
Характеристики:
- Колір принтера.
- Розмір документа – А4
- Тип інтерфейсу Bluetooth
- Макс. роздільна здатність 203 пікселів на дюйм
- Метод друку Термодрук
- Тип паперу Термопапір
- Розмір 260x80x46 мм (10,23x3,15x1,81 дюйма)
- Акумулятор 2600 мАч
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейсы | Bluetooth |
| Класс устройства | Персональный |
| Метод печати | Термопечать |
| Состояние | Новое |
| Тип принтера | Термопринтер |
| Тип устройства | Принтер |
| Формат бумаги | А4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цветность печати | Черно-белая |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 80 мм |
| Глубина | 46 мм |
| Ширина | 260 мм |
Информация для заказа
- Цена: 3 599 ₴









