Надувний водонепроникний 3-місний намет Naturehike CNH23ZP12002
Намет CNH23ZP12002 є просторим і комфортним варіантом для відмінного відпочинку на природі.
Міцна конструкція з титанового сплаву забезпечує надійний захист від вітру та дощу. У цій моделі є зручна надувна система, яка дозволяє швидко та легко встановити намет. У комплекті є насос, встановлення палатки займатиме мінімум часу.
Усередині намету досить багато простору, тому його буде цілком достатньо для розміщення трьох осіб. Його висота становить 1,7 м для вільного пересування всередині дітей та дорослих середнього зросту.
Зовнішній тент виготовлений з якісного матеріалу – оксфордської тканини 150D, який також захищає від палючого сонця. Ступінь захисту - СПФ 50. З двох сторін можна зробити навіси для комфортного відпочинку в спеку.
Великою перевагою цієї моделі є водонепроникність тканини, тому намет стане надійним укриттям під час дощу. Завдяки наявності сітчастих вікон як на даху, так і з усіх боків у наметі забезпечується двостороння вентиляція. Рекомендовано використання намету протягом трьох сезонів (весна, літо, осінь).
Транспортувати такий намет дуже просто, є спеціальна сумка. Габарити після установки складають 210 x 210 x 170 см. У складеному вигляді намет не займає багато місця, оскільки має розмір 68 x 29 x 29 см. Вага дорівнює 6,5 кг.
Характеристики:
- намет трисезонний;
- матеріал зовнішнього тенту – оксфордська тканина 150D;
- показник водонепроникності зовнішнього тенту – 2000 мм;
- колір – бежевий;
- кількість місць – 3;
- кількість входів – 2;
- матеріал каркасу – титановий метал;
- розмір після встановлення: 210 x 210 x 170 см;
- розмір у складеному вигляді: 68 x 29 x 29 см;
- вага – 6,5 кг;
- чохол-сумка для зберігання та транспортування;
- гарантія 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество спальных мест | 3 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Бежевый |
| Вес | |
| Вес | 6.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 170 см |
| Длина | 210 см |
| Ширина | 210 см |
| Размер в упаковке | |
| Высота в упаковке | 29 см |
| Длина в упаковке | 68 см |
| Ширина в упаковке | 29 см |
| Дуги | |
| Дуги | Сталь |
- Цена: 10 990 ₴









