Надлегкий одномісний намет Naturehike Cycling 1 NH18A095-D 210T
Одномісний туристичний намет Naturehike Cycling 1 — необхідний атрибут для комфортного відпочинку. Він дозволить створити затишні умови для релаксу навіть у негоду. Великою перевагою виробу є компактність та простота складання.
Намет Naturehike Cycling I виготовлений з особливих матеріалів з водовідштовхувальними властивостями:
- Зовнішній шар із силіконової тканини з нейлоновим покриттям 20D. Показник водонепроникності становить PU4000+, тому тканина не промокає навіть під час сильного дощу.
- Внутрішній шар з нейлону 210Т зі ступенем водостійкості понад 3000 мм водяного стовпа. Також у складі є тканина Оксфорд 150D з показником водостійкості понад 3000 мм водяного стовпа.
Намет забезпечить комфортний відпочинок для 1 особи. Він виконаний у формі напівсфери та відмінно підійде для різних типів відпочинку.
Сітчастий матеріал B3 дозволяє повітрю вільно циркулювати й до того ж захищає від комах. Дуги каркасу виконані з міцного та надійного сплаву алюмінію 7001.
Футпринт — додатковий компонент намету, це підлога з водонепроникними властивостями. Завдяки футпринту унеможливлюється промокання, механічні пошкодження від сторонніх предметів.
До особливостей варто віднести наявність 1 входу з тамбуром, є посилення по кутах полу. Для зручності експлуатації передбачений гачок для лампи або ліхтаря усередині; алюмінієві кілочки.
У складеному вигляді габарити одномісного намету становлять 40 х 15 см, після встановлення розміри становлять 205 х (95+60) х 110 см. Вага виробу дорівнює 1,5 кг. Для транспортування намету є чохол з ручками та компресійними стяжками.
Характеристики
- трисезонний намет для активного відпочинку;
- форма – півсфера;
- матеріал – поліестер 210Т, силіконова тканина з нейлоновим покриттям 20D;
- показник водонепроникності – 3000 мм;
- кількість місць –1;
- кількість входів – 1:
- матеріал підлоги – Oxford Plaid 150D;
- матеріал каркаса – алюміній 7001;
- розмір після встановлення – 205 х (95+60) х 110 см;
- розмір у складеному вигляді – 40 х 15 см;
- вентиляційне вікно з сіткою B3;
- вага – 1,5 кг;
- чохол-сумка для зберігання та транспортування.
Кольори в наявності: Темно-зелений та Синій
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Каркас палатки/тента | Внутренний |
| Количество входов | 1 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество спальных мест | 1 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | |
| Вес | 1.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 205 см |
| Ширина | 155 см |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 40 см |
| Ширина в упаковке | 15 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 7 060 ₴







