Двомісний надлегкий намет Naturehike Cloud Up Pro CNK2350WS020 20D
Тепле літо або прохолодне міжсезоння — намет Naturehike Cloud Up Pro забезпечить вам комфортний відпочинок за будь-якої погоди завдяки багатошаровій конструкції:
- Зовнішній тент і внутрішній намет з нейлону 20D з покриттям PU2000 мм+. Синтетичний матеріал не розтягується та відштовхує забруднення, а поліуретанове покриття витримує короткочасні опади. Внутрішній намет доповнений поліефірною сіткою B3, яка підвищує циркуляцію повітря та захищає від комах.
- Підлога з поліестеру 210T з покриттям PU5000 мм+. Тканина протистоїть появі пошкоджень завдяки надщільному переплетенню синтетичних ниток. Водонепроникне покриття оберігає від вологи, що піднімається з поверхні землі.
- Каркас намету складається з алюмінієвих дуг Ø8.5, які несприйнятливі до іржі та витримують високі навантаження завдяки гнучкості. У конструкції передбачений 1 вхід та вентиляційне віконце.
Розміри встановленого внутрішнього намету сягають 210 х 130 х 105 см, а з урахуванням зовнішнього тенту — 220 х 160 х 110 см. Габарити оптимальні для розміщення однієї людини та спорядження, що переноситься, або для кількох відпочивальників.
Намет постачається у фірмовому чохлі в комплекті з іншими дрібними аксесуарами, необхідними для встановлення конструкції: алюмінієвими кілочками та вітровідтяжками з нейлону зі світловідбивним ефектом.
Характеристики:
- надлегкий намет для туризму та кемпінгу;
- місткість – двомісний;
- матеріал зовнішнього тенту – нейлон 20D з покриттям PU2000 мм+;
- матеріал внутрішнього намету – нейлон 20D з покриттям PU2000 мм+, поліефірна сітка B3;
- матеріал підлоги – поліестер 210T PU5000 мм+;
- каркас складається з дуг Ø8,5 із алюмінієвого сплаву;
- є вентиляційне віконце;
- розміри внутрішнього намету – 210 х 130 х 105 см;
- розміри зовнішнього тенту – 220 х 160 х 110 см;
- розміри у складеному положенні – 13 х 13 х 40 см;
- вага – 1,36 кг;
- у комплекті є алюмінієві кілочки, нейлонові вітровідтяжки, чохол для зберігання.
Кольори в наявності: Світло-сірий і Пісочний, Темно-зелений
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Весна/Осень |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Песочный |
| Вес | |
| Вес | 1.36 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 2000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 110 см |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 160 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 9 090 ₴










