Двомісний намет Naturehike CNK2300ZP040
Намет Naturehike підходить для використання впродовж всього року, пропонуючи надійне укриття від сонця, протягів та інтенсивних опадів, включно з тривалими зливами та рясним снігопадом.
Функціональна двошарова конструкція важить 3,5 кг з урахуванням усіх необхідних аксесуарів для встановлення. Ви можете брати намет із собою в похід, кемпінг, хайкінг чи в подорож на велосипеді та забезпечити найвищий рівень комфорту відпочинку незалежно від температури повітря та погоди!
Цей намет стійкий до вітру, захищає від опадів та ультрафіолетових променів — все завдяки надміцним матеріалам:
- Тент і внутрішній намет з поліестеру 75D 210T з водостійкістю PU 3000 мм. Матеріал не рветься та не розтягується при навантаженнях, а найголовніше — на 100% захищає від дощу та вологи ззовні.
- Срібне покриття відповідає за захист від сонця (UPF 50+). Тканина блокує 98% УФ-випромінювання, виключаючи ймовірність отримання сонячних опіків та пошкоджень шкіри під час відпочинку всередині намету.
- Підлога з тканини Оксфорд 150D з водовідштовхувальним покриттям ізолює від вологи та холоду, що підіймаються з землі.
- Алюмінієвий каркас витримує пориви вітру до 7 рівня за шкалою Бофорта (швидкість вітру до 61 км/год) і забезпечує конструкції стійкість.
Розміри намету у встановленому положенні дорівнюють 220 х 325 х 125 см, пропонуючи достатньо місця для комфортного сну кількох осіб та зберігання базового спорядження.
У наметі передбачені 3 вентиляційні вікна для збереження припливу свіжого повітря, а сітка В3 у внутрішньому наметі захищає від комах. Усередині також є зручний гачок під стелею для підвішування ліхтарика та сітчасті кишені для зберігання дрібних предметів.
Характеристики:
- чотирисезонний намет для туризму, кемпінгу, хайкінгу, велоподорожей;
- колір – коричневий;
- місткість – двомісний;
- основний матеріал – поліестер 75D 210T зі срібним покриттям;
- водостійкість тенту – 3000 мм;
- захист від УФ-променів – UPF 50+;
- матеріал підлоги – тканина Оксфорд 150D;
- водостійкість підлоги – 3000 мм;
- каркас із нержавіючого алюмінієвого сплаву 7001;
- є сітка В3 для захисту від комах, 3 вентиляційні вікна, гачок для ліхтаря;
- розміри у встановленому положенні – 220 х 325 х 125 см;
- розміри у складеному вигляді – 57 х 17 см;
- вага – 3,5 кг;
- офіційна гарантія – 1 рік.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество входов | 2 |
| Количество комнат | 1 |
| Количество слоев | Двухслойная |
| Количество спальных мест | 2 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Цвет | Коричневый |
| Вес | |
| Вес | 3.5 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 3000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер установленной палатки/тента | |
| Высота | 125 см |
| Длина | 220 см |
| Ширина | 325 см |
| Дуги | |
| Дуги | Алюминий |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Оксфорд |
| Материал тента | Полиэстер |
- Цена: 7 790 ₴







