Тент універсальний Naturehike CNK2350WS015
Універсальний тент від Naturehike підходить для відпочинку великою компанією, кемпінгів, пікніків, сімейних виїздів на природу та фестивалів на відкритому повітрі. Завдяки розмірам 400 х 292 см, модель покриває площу 11м2 та забезпечує надійне укриття від сонця та опадів відразу для 6-8 осіб.
Тент виготовлений з тканини Оксфорд 150D з вініловим шаром, який забезпечує високий захист від ультрафіолетових променів (UPF 2000+). Матеріал блокує 99,9% шкідливого УФ-випромінювання, запобігаючи навіть мінімальному впливу сонячних променів на шкіру.
Водостійкість тенту сягає позначки 18000 мм водяного стовпа. Це дуже високий показник, який гарантує 100% захист від опадів будь-якої інтенсивності.
Тент складається до компактних габаритів — 62 х 14 х 14 см. Вага виробу становить 3,5 кг, що спрощує транспортування разом із дрібними аксесуарами для встановлення.
Характеристики:
- універсальний тент для активного відпочинку, пікніка, кемпінгу;
- колір – бежевий;
- розмір S;
- матеріал – тканина Оксфорд 150D з вініловим шаром;
- водостійкість – 18000 мм;
- захист від УФ-променів – UPF 2000+;
- розміри у розкладеному положенні – 400 х 292 см;
- розміри у складеному вигляді – 62 х 14 х 14 см;
- вага – 3,5 кг;
- офіційна гарантія – 1 рік.
Комплектація:
- Тент Naturehike CNK2350WS015,
- стійки (2 шт),
- короткі вітровідтяжки (4 шт),
- довгі вітровідтяжки (4 шт),
- кілочки (8 шт),
- компресійний ремінь,
- чохол для кілочків,
- сумки для зберігання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 3.5 кг |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 400 см |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Лето |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Тент |
| Ширина | 292 см |
- Цена: 2 390 ₴






