Автомобільний дисплей DS-5M екран 5" для камери заднього виду
Монітор DS-5M призначений для підключення камери заднього виду та стороннього джерела відеосигналу (2 відео входу), автоматичне перемикання джерел відеосигналу (пріоритетом є сигнал від камери заднього виду).
Характеристики:
- Розмір екрану: 5.0"
- Роздільна здатність: 800*480 пікселів
- Контрастність 350:1
- Відеовхід: 2 шт.
- Відеосигнал: PAL/NTSC
- Два положення дисплея (приховане та робоче)
- Напруга живлення: 12В-24В
- Розміри в складеному положенні-150х120х28 мм
- Функціональні можливості
- Додаткові входи/виходи : Вхід камери заднього виду, Відеовхід
- Дзеркальне відображення : Ні
- Напруга бортового ланцюга: 12-24В
Комплектація
- Монітор
- Кабель живлення
- Індивідуальна упаковка
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Поддержка телевизионных стандартов | NTSC, PAL |
| Совместимость с моделью | DS5 |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | На торпедо |
| Дополнительные характеристики | |
| Входы и выходы | Видеовыход |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 28 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Экран | |
| Диагональ экрана | 5 дюйм |
| Контрастность | 350 |
| Разрешение экрана | 800×480 |
Информация для заказа
- Цена: 1 029 ₴



