Додатковий акумулятор Oukitel B2000 (2048Wh)
Акумуляторна батарея OUKITEL B2000 LiFePO4 з ємністю 2048 Вт*рік (51,2В/40Агод) є чудовим доповненням до портативної зарядної станції OUKITEL BP2000. Вона не тільки збільшує загальну ємність системи, але може працювати як самостійний повербанк великої потужності. Ця батарея дозволяє гнучко розширювати ємність вашого енергозабезпечення та є ідеальним рішенням для довгострокових резервних потреб.
Технічні характеристики:
- Прикурювач: 12/24 В
- Сонячна батарея: 200 Вт максимально
- Вихід USB Type-A: 1 порт (5В/2.4А)
- Вихід USB Type-C: 1 порт (100 Вт)
- Вихід прикурювача: 1 порт (12В/10А)
- Місткість акумулятора: 2048 Вт·час
- Ресурс акумулятора: 3500+ циклів
- Тип акумулятора: LiFePO4 (літій-залізо-фосфатний)
- Захист: BMS
- Робоча температура: від 0 до +40?
- Габарити: 474 x 295 x 241.5 мм
- Вага: 18.6 кг
Комплектація:
- Батарейний модуль
- Кабель паралельного підключення
- Кабель для заряджання від сонячної батареї
- Автомобільний зарядний кабель
- Посібник користувача
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Высота | 295 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Зарядка батареи | От USB, От сети, От солнечной энергии, От автомобильной зарядки |
| Разъемы | USB Type-A, Type-C |
| Состояние | Новое |
| Тип | Дополнительная батарея зарядной станции |
| Тип аккумулятора | LiFePO4 |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 18.6 г |
| Длина | 474 см |
| Ширина | 241.5 см |
Информация для заказа
- Цена: 38 499 ₴





