
Масажна подушка для спини та попереку Benbo R16-lux (роликовий масаж, підігрів) Q-STORE -shopping-without-problems-
5 749 ₴
5 649 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712879
Масажна подушка для спини та попереку Benbo R16-lux (роликовий масаж, підігрів)
Масажна подушка Benbo R16-lux може застосовуватись для масажу всього тіла, що виконує приємний роликовий масаж. Масажер може масажувати і підігрівати одночасно, сприяючи тим самим розслабленню затиснутих м'язів тіла, поліпшення циркуляції крові, зменшення больових відчуттів, зняття втоми для заспокоєння. Масажер практичний та зручний у застосуванні будинку, в офісі та подорожах, на стільці та в автомобілі.
Швидкий життєвий ритм тримає сучасну людину в постійній напрузі, а стреси все активніше позначаються на здоров'ї. Іноді для позбавлення важких наслідків напруженого дня потрібно розслабитися як морально, а й фізично. Але зробити подібне в умовах офісу чи будинку не завжди можливо, а часом і нездійсненно без спеціальних засобів. Одним із таких помічників є масажна подушка Benbo R16-lux. Вона компактна і може завжди бути під рукою, а для проведення повноцінного сеансу масажу достатньо всього 15-20 хвилин.
Масажна подушка необхідна для:
- нормалізації роботи кровоносних судин
- розслаблення затиснутих та затеклих м'язів
- боротьба з целюлітом та жировідкладеннями
- зняття нервозності
- виправлення постави
- підвищення настрою та життєвого тонусу
- профілактики застою крові та лімфи
- покращення обміну речовин
- виведення з організму солеутворень
- боротьба з гіподинамією
- отримання задоволення від масажу
Ця модель працює від вбудованого акумулятора 2000 Ма, заряджається за допомогою телефонної зарядки. Шнур для заряджання є в комплекті.
Характеристики:
- Модель: Benbo R16-lux
- Потужність: 15 W
- Харчування: 7.4 V
- Розмір: 51*44*5 см.
- Вага: 2 кг.
- Гарантія: 6 міс.
Турбота про здоров'я має бути регулярною, а не періодичною, тому рекомендується проводити масажні сеанси не рідше 2-3 разів на тиждень. Поєднання сучасних технологій та перевірених роками технік робить масажери Benbo одним із фаворитів серед найкращих виробників масажних пристроїв!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BenBo |
| Вид массажного воздействия | Роликовый массаж, Растирание, Растягивание, Массаж Шиацу, Разминание, Комбинированный, Точечный массаж, Инфракрасное прогревание |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Область массажа | Спина, Поясница, Нижняя часть спины, Верхняя часть спины, Вся спина |
| Потребляемая мощность | 15 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Массажная подушка |
| Тип массажной накидки | Роликовая |
| Тип управления | Автоматическое/Ручное |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2 кг |
| Длина | 44 см |
| Ширина | 51 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Максимальное время установки таймера | 15 мин |
| Таймер | Да |
| Функция подогрева | Да |
- Цена: 5 649 ₴








