-6%

Газовий туристичний пальник Kovea Backpackers TKB-9209-1 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 759 ₴
1 659 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712857
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газовий туристичний пальник Kovea Backpackers TKB-9209-1
Газовий пальник Backpackers Stove TKB-9209-1 - це простий в обігу невыносний пальник, без п'єзопідпалу, але зі зручними складними набік лапками. Одна з найпопулярніших і найдоступніших моделей серед мандрівників-початківців.
Завдяки вертикальним прорізам в голові пальника утворюється потужний спрямований потік полум'я, який насилу задувається вітром, а досить великий діаметр робочої площі конфорки забезпечує комфорт у приготуванні.
Kovea Backpackers TKB-9209-1 стане справжнім помічником під час риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Backpackers TKB-9209-1
- Габаритні розміри: 81х50х100мм
- Вага: 190г
- Витрата газу: 146 г/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2000 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.17 хв
- П'єзопідпал: немає
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газовий туристичний Kovea Backpackers TKB-9209-1
- матерчатий чохол
- керівництво користувача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.19 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Расход газового топлива | 146 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.17 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 18 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Инструкция по эксплуатации | Да |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 659 ₴



