-6%

Газовий туристичний пальник Kovea Eagle KB-0509 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 679 ₴
1 579 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712855
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газовий туристичний пальник Kovea Eagle KB-0509
Kovea Eagle KB-0509 - проста, компактна газова пальник різьбового стандарту. Завдяки своїй винятковій надійності вона як і раніше залишається однією з самих популярних пальників у всьому світі. Її потужності достатньо для забезпечення гарячою їжею 1-2 чоловік. Міцні, зроблені з нержавіючої сталі, ніжки конфорки при транспортуванні компактно складаються, а в робочому положенні забезпечують відмінну стійкість посуду при приготуванні їжі.
Завдяки мінімальним розмірами в складеному стані, пальник може бути компактно укладена (разом з газовим балоном) всередині казанка для приготування їжі.
Kovea Eagle KB-0509 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Eagle KB-0509
- Габаритні розміри: 57х57х100мм
- Вага: 105г
- Витрата газу: 128 г/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1760Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.39 хв
- П'єзопідпал: немає
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Eagle KB-0509
- нейлоновий мішечок
- керівництво користувача
- картонна упаковка
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 105 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1760 Вт |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Расход газового топлива | 128 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.39 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 57 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 579 ₴





