
Газовий туристичний пальник Kovea Hiker KB-0408 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 159 ₴
2 059 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712854
Газовий туристичний пальник Kovea Hiker KB-0408
Kovea Hiker KB-0408 надійна туристична газовий пальник для широкого кола інтересів, з п'єзопідпал. Широкі розкладні лапки конфорки і найбільша в модельному ряду головка дозволяють ставити на газовий пальник велику посуд і готувати їжу на кілька людей. Газовий пальник Kovea KB-0408 достатньо проста в експлуатації та надійна.
Разовая пальник Hiker KB-0408 може працювати як і з газовими балонами різьбового стандарту epi-gas, так і з балонами цанговими за умови придбання спеціального перехідника зі шлангом Cobra.
1 літр води закипає 4 хвилини 18 секунд. Для зручності під час експлуатації газова пальник оснащена п'єзопідпалом, з його допомогою запал конфорки здійснюватися одним натисненням кнопки.
Kovea Hiker KB-0408 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Hiker KB-0408
- Габаритні розміри: 96х88х90мм
- Вага: 232г
- Витрата газу: 148 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2000Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 3.45 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Hiker KB-0408
- жорсткий пластиковий футляр
- керівництво користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 232 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 148 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 3.45 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 96 мм |
| Длина | 90 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 2 059 ₴




