
Газовий туристичний пальник Kovea Power Nano KB-1112 Q-STORE -shopping-without-problems-
1 899 ₴
1 799 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712853
Газовий туристичний пальник Kovea Power Nano KB-1112
Потужний легкий туристичний пальник Kovea Power Nano KB-1112 відрізняється високою продуктивністю, компактністю та малою вагою. Вона здатна закип'ятити літр води менше, ніж за три хвилини. Kovea Power Nano KB-1112 відрізняється особливою формою голови, яка гарантує потужне, пряме і не задуване вітром полум'я. Важіль подачі газу дуже чутливий – дозволяє тонко налаштовувати силу полум'я.
Завдяки малій вазі з пальником зручно переміщатиметься.
Конструкція головки дозволяє направити полум'я прямо на посуд, чим збільшується продуктивність приладу. Тож далеко від цивілізації ви зможете з комфортом приготувати їжу за мінімальний період часу.
Kovea Power Nano KB-1112 стане справжнім помічником для рибалки, туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Maximum Power Nano KB-1112
- Габаритні розміри: 65x44x89мм
- Вага: 110г
- Витрата газу: 156 г/годину (при максимальній потужності).
- Потужність: 2140 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 2.23 хв
- П'єзопідпал: ні
- Сумісність: для газових балонів різьбового типу.
Комплектація:
- пальник газовий туристичний Kovea Power Nano KB-1112
- пластиковий кофр
- посібник користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 110 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Номинальная мощность | 2140 Вт |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Расход газового топлива | 156 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 2.23 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 89 мм |
| Длина | 44 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 1 799 ₴




