
Газовий туристичний пальник Kovea Solo KB-0409 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 369 ₴
2 269 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712849
Газовий туристичний пальник Kovea Solo KB-0409
Газовий пальник Kovea KB-0409 Solo розрахована на невелику посуд діаметром 115мм і приготування їжі на 1-2 чоловік. Середній час закипання 1л води - близько 4 хв 39 сек.
Завдяки поєднанню компактності та надійності Kovea KB-0409 Solo Stove може бути використана при альпінізмі, високогірному туризмі, в умовах сильного вітру.
Малу вагу, обсяг, жорсткий пластиковий кофр і відсутність зламаних частин роблять дану пальник однією з найнадійніших у модельному ряді. Пальник працює від газового балона різьбового стандарту, але можливо і під'єднання до цангового газового балона за допомогою адаптера зі шлангом Cobra.
Kovea Solo KB-0409 стане справжнім помічником під час риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Solo KB-0409
- Габаритні розміри: 57х57х100мм
- Вага: 124г
- Витрата газу: 137 г/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1880 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.39 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Solo KB-0409
- жорсткий пластиковий футляр
- керівництво користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.124 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1880 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 137 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.39 мин |
| Оптимально для количества человек | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 100 мм |
| Длина | 57 мм |
| Ширина | 57 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
- Цена: 2 269 ₴




