-4%

Газовий туристичний пальник Kovea Scorpion KB-0410 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 299 ₴
2 199 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712848
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газовий туристичний пальник Kovea Scorpion KB-0410
Газовий пальник Kovea KB-0410 Scorpion - легка і надійна туристична пальник з п'єзопідпалом для приготування їжі на 1-2 чоловік.
Завдяки наявності тепловідбивного екрану тепло відбивається на дно посуду, а полум'я пальника Scorpion KB-0410 надійно захищене від вітру, що зменшує витрату палива і збільшує ККД. Ідеальний розмір діаметра дна посуду для даної газової пальники – до 15 див.
Kovea Scorpion KB-0410 стане справжнім помічником для риболовлі, туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Scorpion KB-0410
- Габаритні розміри: 98х98х92мм
- Вага: 163г
- Витрата газу: 133 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1830 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.19 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Scorpion KB-0410
- пластиковий кофр
- інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.163 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1830 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 133 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.19 мин |
| Оптимально для количества человек | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92 мм |
| Длина | 98 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 199 ₴


