Газовий туристичний пальник Kovea Vulcan TKB-8901
Газовий пальник Kovea TKB-8901 Vulcan — популярна портативна туристична газова пальник з п'єзопідпалом. Завдяки збільшеному розміру голівки полум'я пальника розсіюється, що зменшує вірогідність пригорання їжі.
Розкладні лапки конфорки пальники дозволяють використовувати посуд великого розміру і приготувати їжу для кількох людей. Тепловідбивний екран квадратної форми економить паливо і ефективно відбиває тепло газового пальника на дно посуду, збільшуючи тим самим ККД. Максимальні часові витрати на закипання одного літра води дорівнює 4 хвилин 43 секунд.
Kovea Supalite Vulcan TKB-8901 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Vulcan TKB-8901
- Габаритні розміри: 122х100х125мм
- Вага: 338г
- Витрата газу: 160 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1530 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.43 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, можливо і під'єднання до цангового газового балона за допомогою адаптера зі шлангом Cobra.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Vulcan TKB-8901
- пластиковий кофр
- керівництво користувача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.338 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1530 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 160 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.43 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 125 мм |
| Длина | 122 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
| Плита | Да |
Информация для заказа
- Цена: 2 299 ₴




