Світлодіодний прожектор Maxus FL-01 5000лм IP65 5000K 50W
Прожектор світлодіодний Maxus FL-01 – універсальне джерело світла, яке має широку сферу використання: освітлення прибудинкової території, складських приміщень, парковок, газону, рекламних щитів. Також цей освітлювальний пристрій може використовуватися в приміщенні.
Корпус прожектора виконаний з якісних матеріалів і повністю герметичний, тому може використовуватися за будь-яких погодних умов та за будь-якої температури навколишнього середовища. Компактні розміри та невелика вага дозволяють переміщати його з місця на місце за потреби.
Прожектор оснащений потужним світлодіодом, який, на відміну від лампи розжарювання, споживає менше енергії та має тривалий термін служби.
Характеристики:
- Удароміцний корпус
- Оснащений регульованим кронштейном
- Ступінь захисту від вологи та пилу – IP65
- Потужний світловий потік 5000 Лм
- Діапазон робочих температур: від -40С до +50С
- Час роботи складає до 50000 годин
- Номінальна потужність 50 Вт
- Напруга - 220 V
- Сила струму – 230 мА
- Світлова температура: 5000К
- Розміри становлять (ДхШхВ): 235х165х21мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Световой поток | 5000 лм |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип питания | Сеть, Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Размеры | |
| Высота | 165 см |
| Длина | 235 см |
| Ширина | 21 см |
| Дополнительные характеристики | |
| Форма плафона | Прямоугольная |
Информация для заказа
- Цена: 1 174 ₴


