
Світлодіодний прожектор Maxus FL-02 5000лм IP65 5000K 50W (Білий) Q-STORE -shopping-without-problems-
1 174 ₴
1 074 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712841
Світлодіодний прожектор Maxus FL-02 5000лм IP65 5000K 50W
Прожектор Maxus FL-02 - світлодіодний світильник для освітлення промислових та громадських будівель, пам'яток архітектури, зовнішньої реклами або прибудинкової території.Енергоефективність прожектора Maxus FL-02 дозволяє заощаджувати електроенергію, не утискаючи при цьому яскравість та якість освітлення. Він споживає 50 Вт енергії, забезпечуючи вражаючий світловий потік в 5000 люмен і створює рівномірне та яскраве освітлення на велику відстань. Температура світла 5000K забезпечує нейтральне біле світло, що не спотворює кольори освітлюваних об'єктів.
Прожектор виконаний спеціально в стильному дизайні, щоб його можна було встановлювати на видному місці. Корпус досить компактний, щоб не впадати у вічі. Кут 120 градусів забезпечує широке покриття освітлюваної зони. Maxus FL-02 кріпиться на кронштейн і завдяки пиловологозахисту за стандартом IP65 не вимагає додаткового навісу.Прожектор здатний працювати в широкому температурному діапазоні від -40 до +50 градусів Цельсія, що забезпечує його стійкість до різних кліматичних умов. І з терміном служби до 50000 годин, ви можете бути впевнені у довгостроковій та ефективній роботі цього прожектора.
Характеристики:
- Потужність - 50 ват
- Світловий потік 5000 люмен
- Яскраве освітлення за мінімального енергоспоживання.
- Натуральне та комфортне освітлення без спотворення кольору.
- Широкий кут 120 градусів рівномірного розподілу світла.
- Захист від пилу та вологи: IP65.
- Габарити – 235х165х21 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Применение освещения | Для освещения теплиц, Для подсветки деревьев и растений, Для освещения ландшафтов, Для освещения террас и балконов, Для освещения парковок, Для наружного освещения зданий, Для освещения лестниц |
| Световой поток | 5000 лм |
| Состояние | Новое |
| Способ монтажа | Напольный |
| Степень защиты IP | 65 |
| Тип лампы | Светодиодная |
| Тип освещения | Прожектор |
| Тип питания | Аккумулятор |
| Цвет корпуса | Белый |
| Цвет плафона | Белый |
| Цвет свечения | Белый |
| Цветовая температура | 5000K |
| Размеры | |
| Высота | 165 см |
| Длина | 235 см |
| Ширина | 21 см |
- Цена: 1 074 ₴


