Обігрівач газовий + плита (пальник) Tradis
Обігрівач-плита газовий туристичний Tradis – ідеальне рішення для туризму, кемпінгу та активного відпочинку на природі. Такий варіант може використовуватися для обігріву наметів або приміщень дачного типу в холодну пору року. Також ця модель призначена і для використання в якості туристичної плитки для приготування або підігріву їжі в польових умовах.
Обігрівач-плита має досить компактні розміри та відносно невелику вагу, тому його зручно брати із собою на відпочинок. Для зручнішого транспортування передбачено металеву ручку для перенесення пристрою.
Працює плита від газових балонів із цанговим типом з'єднання, об'ємом 220 грамів. Тип палива – газ (пропан). Балони в комплекті не передбачені – їх можна придбати окремо. Витрата палива – 90г/год.
Переваги даної моделі:
- Міцна металева конструкція
- Наявність решітки-конфорки для стійкості посуду
- Передбачено п'єзопідпал
- Регулювання кута подачі газу
- Запобіжник від мимовільної подачі газу
- Оснащений перехідником на зовнішні «дачні» балони
- Номінальна потужність – 1,3 кВт
- Невелика вага – 2340 грамів
- Розміри пристрою: 290х232х247мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 2.34 г |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 247 мм |
| Газовый баллон | Да |
| Длина | 290 см |
| Номинальная мощность | 1300 |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 90 г/час |
| Соединение баллона | Цанговое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Ширина | 232 см |
- Цена: 2 865 ₴






