Газовий туристичний пальник Kovea Maximum TKB-9901
Пальник газова туристична Kovea Maximum TKB-9901 одна з найпопулярніших туристичних газових пальників для цангових балонів.
Пальник підключається безпосередньо до цангового газового балона, розташовується горизонтально. При горінні утворює потужний вертикальний стовп полум'я. При транспортуванні компактно складається в пластиковий кофр. Оснащена п'єзопідпалом.
Завдяки горизонтальному кріплення балона пальник Kovea TKB-9901 Maximum Stove має додаткову стійкість, що дозволяє використовувати посуд з діаметром дна близько 17см. Рекомендована для невеликих груп туристів з 2-4 чоловік.
Kovea Maximum TKB-9901 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Газові балони різьбового стандарту з газовим пальником використовувати неможливо.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Maximum TKB-9901
- Габаритні розміри: 93х79х115мм
- Вага: 267г
- Витрата газу: 140 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1920 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.43 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: для газових балонів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Maximum TKB-9901
- жорсткий пластиковий футляр
- керівництво користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.267 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1920 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Цанговый |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.43 мин |
| Оптимально для количества человек | 4 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 115 мм |
| Длина | 93 мм |
| Ширина | 79 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 2 910 ₴








