
Газовий туристичний пальник Kovea Supalite Titanium KB-0707 Q-STORE -shopping-without-problems-
2 999 ₴
2 899 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712828
Газовий туристичний пальник Kovea Supalite Titanium KB-0707
Kovea Supalite Titanium KB-0707 - ультралегкий титанова газова пальник. Вона надійна, компактна і важить всього 60 грам! Її можна використовувати як допоміжну пальник у великій групі, так і в якості основної для 1-2 осіб.
Міцні, зроблені з титану, ніжки конфорки при транспортуванні компактно складаються, а в робочому положенні забезпечують відмінну стійкість посуду при приготуванні їжі. Завдяки мінімальним розмірами в складеному стані, пальник може бути компактно укладена (разом з газовим балоном) всередині казанка для приготування їжі.
Kovea Supalite Titanium KB-0707 - це самий кращий світовий показник по вазі для газових пальників цього класу. Застосування титану і легкого алюмінієвого сплаву забезпечує газового пальника Kovea KB-0707 легкість, високу надійність і антикорозійні властивості.
Kovea Supalite Titanium KB-0707 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Supalite Titanium KB-0707
- Габаритні розміри: 176х116х40мм
- Вага: 60г
- Витрата газу: 162 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2220 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.32 хв
- П'єзопідпал: немає
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Supalite Titanium KB-0707
- матерчатий чохол
- керівництво користувача
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.06 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2220 Вт |
| Пьезорозжиг | Нет |
| Расход газового топлива | 162 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.32 мин |
| Оптимально для количества человек | 2 |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 2 899 ₴


