-3%

Газовий туристичний пальник Kovea Titanium KB-0101 Q-STORE -shopping-without-problems-
3 329 ₴
3 229 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712827
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Газовий туристичний пальник Kovea Titanium KB-0101
Kovea Titanium KB-0101 - легка титанова газова пальник різьбового стандарту. Її бездоганна репутація заснована на винятковій надійності, компактності і малій вазі. Може бути як допоміжної пальником, так і основної групи з 1-2 чоловік.
Міцні, зроблені з титану, ніжки конфорки при транспортуванні компактно складаються, а в робочому положенні забезпечують відмінну стійкість посуду при приготуванні їжі. Для додаткового зручності пальник оснащена п'єзопідпалом.
Kovea Supalite Titanium KB-0101 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Titanium KB-0101
- Габаритні розміри: 176х116х40мм
- Вага: 88г
- Витрата газу: 140 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1920 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.48 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Titanium KB-0101
- чохол
- керівництво користувача
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.088 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1920 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.48 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 176 мм |
| Ширина | 116 мм |
| Комплектация | |
| Газовый баллон | Нет |
| Кейс для транспортировки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 3 229 ₴




