-3%

Туристичний набір для приготування їжі Tatonka Alcohol Burner Set 4133.000 Q-STORE -shopping-without-problems-
3 860 ₴
3 760 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712826
+380 (67) 273-25-01
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Туристичний набір для приготування їжі Tatonka Alcohol Burner Set 4133.000
Спиртова горілка Tatonka Alcohol Burner Set - це набір спиртового пальника з кришкою, вітрозахистом і кухлем, яка стане незамінною річчю в поході. Вона виготовлена з нержавіючої сталі високої якості, яка підійде для будь-яких умовах використання. З її допомогою в похідних умовах можна швидко приготувати їжу. Пальник проста в експлуатації, в якості заправки використовують спирт. Однієї заправки вистачає на 40 хвилин горіння. Цей набір дуже популярний серед туристів.
Характеристики:
- Бренд: Tatonka
- Модель: Alcohol Burner Set
- Габаритні розміри:
- пальник з підставкою: 75х55мм
- алюмінієвий вітрозахисний екран: 85х75мм
- регулювання полум'я: діаметр - 10 см
- Вага: 550г
- Обсяг казанка: 0.35 л
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь марки SS304
Комплектація:
- спиртова горілка
- складаний вітрозахисний екран
- гуртка
- тарілочка
- пакувальний мішок
- упаковка картонна
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.55 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал газовой горелки | Нержавеющая сталь |
| Состояние | Новое |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Спирт |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Ветрозащита | Да |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 55 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина | 75 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 760 ₴








