
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Camp-5 KB-1006 Q-STORE -shopping-without-problems-
3 789 ₴
3 689 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712825
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Camp-5 KB-1006
Газовий пальник Kovea Camp-5 KB-1006 створена спеціально для людей, яким потрібна легка, компактна і потужна пальник зі шлангом для екстремальних умов. У конструкції застосована нова форма головки, яка дає дуже потужне полум'я. Завдяки цьому можна готувати в складних погодних умовах, де необхідно швидко закип'ятити воду (близько 3 хвилин літр).
Повному згорянню та економії палива сприяє наявність попереднього підігріву газу. Газовий пальник Kovea KB-1006 комплектується п'єзопідпал, який виконаний у вигляді окремого елемента і поміщається в пластиковий кофр, разом з пальником.
Kovea Kovea Camp-5 KB-1006 стане справжнім помічником під час риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі. Пальник хгаразд зарекомендувала себе при роботі на холоді.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Kovea Camp-5 KB-1006
- Габаритні розміри: 58х58х127мм
- Вага: 150г
- Витрата газу: 146 г/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2000 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 3 хв
- П'єзопідпал: є (автономний п'єзопідпал KI-1007 Igniter)
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник KA-0103 для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Kovea Camp-5 KB-1006
- автономний п'єзопідпал KI-1007 Igniter
- пластиковий кофр
- інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.15 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 146 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 3 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 127 мм |
| Длина | 58 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 3 689 ₴



