Газовий туристичний виносний пальник Kovea Moonwalker - S KB-0211G-S
Kovea Moonwalker S KB-0211G-S - це компактна і зручна газова пальник, яка має короткий шланг і оснащена п'єзопідпалом. Пальник можна встановлювати як на високий балон, так і на балон, який підключається за допомогою шланга. Пальник має дуже стійку конструкцію, що дає можливість ставити великі каструлі без ризику перекидання. При цьому вода швидко закипає, так як полум'я в пальнику потужне і вертикальне. Наприклад, літр води закипає за час близько 3-х хвилин.
Kovea Moonwalker має оригінальну інтегровану вітрозахист - ніжки пальника має особливі дугоподібні пластини, що утворюють в робочому положенні кільцевий екран, який захищає полум'я від помірного вітру, а завдяки спеціальній раскаляемой сіточці на зводі розсікача подається газ самозаймається при задування вогню сильними поривами вітру.
Ця модель випускається в двох модифікаціях, які відрізняються лише довжиною шланга: 30 см (KB-0211-S) і 50 см (KB-0211-L). Пальник комплектується зручним пластиковим боксом для транспортування і зберігання.
Система попереднього підігріву газу і довгий шланг (в металевій оплітці) дозволяє ефективно використовувати пальник при мінусовій температурі.
Kovea Moonwalker - S KB-0211G-S стане настоящимпомощником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі. Пальник хгаразд зарекомендувала себе при роботі на холоді.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Kovea Moonwalker - S KB-0211G-S
- Габаритні розміри: 118х103х92мм
- Вага: 291г
- Витрата газу: 140 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2кВт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.56 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Moonwalker - L KB-0211G-S
- пластиковий кофр
- інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.291 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2000 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.56 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 92 мм |
| Длина | 118 мм |
| Ширина | 103 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 4 050 ₴







