
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Exploration KB-N9602-1 Q-STORE -shopping-without-problems-
4 959 ₴
4 859 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712823
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Exploration KB-N9602-1
Газовий пальник Kovea KB-N9602-1 Exploration - це дуже потужна і вкрай стійка виносна пальник, напевно, найважча з усієї лінійки виносних пальника Kovea. Завдяки великим габаритам ця пальник стане відмінним варіантом хорошою кемпінгової пальники для тих любителів подорожей, які не можуть відмовити собі в комфортному приготуванні навіть на природі.
Велика робоча площа спеціальна увеличинна форма форсунки пальника дозволяє встановлювати на неї посуд великого діаметру (котли, чани, відра). Попередній підігрів газу, дозволить комфортно працювати з пальником навіть при знижених температурах.
Пальник Kovea KB-N9602-1 Exploration поставляється в спеціальному пластиковому кофрі для зберігання і транспортування, крім того, в комплекті до пальника йде спеціальний перехідник під цангові балони Kovea KI-1007 Adapter, що тільки додає універсальності даної моделі.
Kovea KB-N9602-1 Exploration стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі. Пальник хгаразд зарекомендувала себе при роботі на холоді.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Kovea KB-N9602-1 Exploration
- Габаритні розміри: 202х93х101мм
- Вага: 500г
- Витрата газу: 140 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 1920 Вт
- Тип палива: газ
- Кількість конфорок: 1
- Час закипання 1л води: 4.2 хв
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник для газових картриджів цангового типу(в комплекті).
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea KB-N9602-1 Exploration
- адаптер КА-9504
- транспортувальний чохол
- інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.5 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 1920 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 4.2 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 101 мм |
| Длина | 202 мм |
| Ширина | 93 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 4 859 ₴

