
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Dual Flame KGB-1302 Q-STORE -shopping-without-problems-
5 199 ₴
5 099 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712822
Газовий туристичний виносний пальник Kovea Dual Flame KGB-1302
Газова пальник KGB-1302 Dual Flame - це легка, компактна, потужна газова пальник з поворотним виливом. Нова система подачі палива має подвійний впорскування, дві форсунки і подвійний контур горіння, завдяки чому досягається велика потужність, економічність і швидке закипання води.
Відмінною рисою цієї пальника від більшості інших є система подвійного уприскування палива, дві форсунки і два функціональних контуру горіння. Результатом є висока продуктивність при відмінній компактності і малій вазі. Завдяки цьому досягається висока швидкість закипання води, що дозволяє не витрачати зайвий час на приготування страв і не палити цінне паливо понад міру.
Комплектується спеціальним гнучким поворотним шлангом, що дозволяє винести балон на безпечну відстань. Пальник не укомплектована власним п'єзопідпалом, але поставляється з оригінальним кишеньковим п'єзопідпал Kovea KI-1007. Для захисту пальника в процесі транспортування йде міцний пластиковий кофр.
Kovea Dual Flame KGB-1302 стане справжнім помічником для риболовлі туристичних походів або просто відпочинку на природі. Пальник хгаразд зарекомендувала себе при роботі на холоді.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Kovea Dual Flame KGB-1302
- Габаритні розміри: 150х110х70мм
- Вага: 227г
- Витрата газу: 140 грам/год (при максимальній потужності).
- Потужність: 2300 Вт
- П'єзопідпал: є (автономний п'єзопідпал KI-1007 )
- Сумісність: різьбовий стандарт Epi-gas, адаптер-перехідник для газових картриджів цангового типу.
Комплектація:
- пальник газова туристична Kovea Dual Flame KGB-1302
- автономний п'єзопідпал KI-1007
- пластиковий кофр на блискавці
- інструкція з експлуатації
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.227 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 2300 Вт |
| Пьезорозжиг | Да |
| Расход газового топлива | 140 г/час |
| Соединение баллона | Резьбовое |
| Состояние | Новое |
| Тип баллона | Резьбовой |
| Тип оборудования | Горелка |
| Типы топлива | Газ |
| Цвет | Серебристий |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 70 мм |
| Длина | 150 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 5 099 ₴





