Туристична газова лампа Kovea Super Nova KL-1010
Потужна газова лампа Kovea Super Nova KL-1010 дозволяє висвітлити досить великий простір. Підходить для використання на відпочинку. Її світловий потік має потужність 1,5 кВт. Такі показники свідчать про велику потужність приладу.
Лампа обладнана регулятором яскравості. За його допомогою можна легко підкоригувати інтенсивність освітлення. Лампа працює на ізобутані у вигляді різьбових газових балонів. Така деталь, як п'єзопідпал, дозволяє не турбуватися про проблему запалювання лампи. Даний прилад у будь-яких умовах можна буде легко привести в роботу.
Характеристики:
- Бренд: Kovea
- Модель: Super Nova KL-1010
- Габаритні розміри: 200x191x304мм
- Вага: 1000г
- Витрата газу: 105 г/година
- Світлова потужність: 1500Вт
- Регулятор потужності:
- П'єзопідпал: є
- Сумісність: різьбові газові картриджі стандарту epi-gas
Комплектація:
- лампа газова туристична Kovea Super Nova KL-1010
- пластиковий кофр
- знімний відбивач світла
- сіточка
- інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Пъезоподжиг | Да |
| Регулятор яркости | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип лампы | Газовая |
| Топливо | Газ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1000 г |
| Высота | 304 мм |
| Длина | 200 мм |
| Ширина | 191 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 046 ₴







