Туристичний рюкзак Tatonka Multi Light Pack L 30л
Рюкзак Tatonka Multi Light Pack L на 30 літрів може бути використаний як рюкзак або компресійний мішок в туретичних походах або міських умовах. Великий об'єм 30 літрів дозволяє взяти з собою в дорогу всі необхідні речі. Якщо використовувати як компресійний мішок, це незамінний аксесуар для пакування та транспортування пухових виробів, одягу, спорядження.
Основні особливості рюкзака:
- Застібається за принципом гермомішка (скручується та фіксується кліпсою)
- Легкий у транспортуванні
- Зручні лямки
Характеристики:
- Бренд: Tatonka
- Модель: Multi Light Pack L
- Габаритні розміри: 640х270х230мм
- Об'єм: 30л
- Вага: 170г
- Тип плечових ременів: прямі
- Наявність пояса: немає
- Система підвіски: ні
- Система вентиляції спини: немає
- Матеріал: T-Rip Light (ультралегка, міцна тканина)
- Колір: блакитний
Комплектація:
- рюкзак Tatonka Multi Light Pack L (30л), блакитний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 170 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 64 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 23 см |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 699 ₴



