Тактичний військовий рюкзак Оксфорд 600D 35л
Тактичний військовий рюкзак необхідний для зручного та безпечного переміщення речей з однієї локації на іншу. Крім перетину речей, власник рюкзака може не турбуватися і про їх тривале та безпечне зберігання.Додатково вас може зацікавити така продукція – як сумки, мультиінструменти та інші туристичні товари.
Особливості рюкзака:
- рюкзак зроблений з додатковим кріпленням для вантажу
- ремені-стяжки є в нижній частині рюкзака, на грудях та зверху
- верхня ручка виготовлена з кордури
Технічні характеристики рюкзака:
- Загальний обсяг становитиме 35 л
- Лямки та підкладки на спині з 3D сітки
- Водовідштовхувальна підкладка
- Застібка фастекс
- Система Molle
- Матеріал - Оксфорд 600D
- Розмір, мм - 480х280х230
- Колір - Олива
Комплектація:
- Рюкзак тактичний військовий Оксфорд 600D
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Оксфорд |
| Объем | 35 л |
| Особенности | Лямки анатомической формы, Анатомическая конструкция, Грудная стяжка, Боковая стяжка, Система подвески Molle, Поясной ремень |
| Цвет | Оливковый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 48 см |
| Длина | 23 см |
| Ширина | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 610 ₴


