Туристичний рюкзак Tatonka Belat 25л
Рюкзак Tatonka Belat - місткий туристичний рюкзак. Підійде як для кемпінгу, так і для одноденних прогулянок і походів. У ньому достатньо місця для всього, що Вам потрібне. Поєднує в собі мінімальну вагу та відмінну вентиляцію спини, а також максимально вигідний розподіл навантаження та комфорт. Все це дозволяє без особливої втоми переносити з собою все необхідне.
Основні особливості рюкзака:
- Бічні кишені
- Петлі для лиж та льодорубів
- Окрема передня кишеня
- Додаткове фронтальне відділення
- Металевий каркас
Характеристики:
- Бренд: Tatonka
- Модель: Belat
- Габаритні розміри: 510х290х170мм
- Об'єм: 25л
- Вага: 1100г
- Тип плечових ременів: S-подібні
- Наявність пояса: верхній і нижній
- Система підвіски: X Vent Vario System
- Система вентиляції спини: Є AirMesh
- Матеріал: Textreme 6.6
- Колір: синій
Комплектація:
- рюкзак Tatonka Belat (25л)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1100 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 51 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 17 см |
| Количество лямок | 2 |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 25 л |
| Особенности рюкзака | Анатомическая конструкция, Крепление для ледоруба |
| По типу конструкции | Анатомический |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 29 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 040 ₴










