Туристичний рюкзак Red Poin Santis 70л
Red Poin Santis 70л – це практичний та дуже місткий туристичний рюкзак з оптимальним поділом внутрішніх та зовнішніх кишень. Представлена модель рюкзака стане незамінною річчю любителя чи професіонала в екстремальних видах спорту. Продукт від компанії RED POINT володіє зручними та помірно м'якими плечовими ременями, які у внутрішній частині обшиті поролоном, забезпечуючи більш комфортне транспортування.
Завдяки наявності бічних та фронтальних стяжок, користувачеві надається можливість зовнішнього кріплення об'ємного туристичного спорядження – наметів, спальних мішків, карематів тощо. Також конструкція передбачена і наявністю знімного пояса зі спеціальним регулюванням під зріст. Обладнана фірмовою вентиляційною системою, що дозволяє незалежно від типу одягу забезпечувати провітрювання прилеглої області спини і пояса, не викликаючи дискомфорту.
Red Poin Santis виконаний з міцного та зносостійкого матеріалу, здатного витримувати як будь-які навантаження, температури та протистояти проникненню вологи усередину. Також зовні є спеціальна кишеня з позначенням парасольки в якій захований вологозахисний чохол.
Характеристики:
- Категорія -Туристичні рюкзаки
- Виробник - Red Point
- Розмір: 80x37x23 см;
- Вага: 1980;
- Матеріали: поліестер.
- Гарантія - 1 рік
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1980 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 80 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 23 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Полиэстер |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 70 л |
| Особенности рюкзака | Поясной ремень, Грудная стяжка |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Голубой |
| Ширина | 37 см |
- Цена: 4 495 ₴






