Рюкзак Pinguin Boulder 38л PNG 315
Туристичний рюкзак Pinguin Boulder 38 призначений для гірськолижного альпінізму, катання на лижах або повсякденного використання. Добре вентильована спина сприяє правильному розподілу навантаження та покращує комфорт. В основі спини знаходиться алюмінієва підтримка і на додаток знімний поясний ремінь і кишеня під спиною.
Підходить для альпінізму, лижного спорту, туризму та перебування на природі.
Основні особливості рюкзака:
- Регульовані плечові лямки
- Знімна грудна стяжка
- Накидка від дощу
- Сумісний із питною системою
- Петлі по обидва боки рюкзака для додаткового спорядження
- Двошарове посилене дно
- На передній стінці рюкзака петлі зі строп для зовнішньої підвіски спорядження
Основні параметри та характеристики:
- Бренд: PINGUIN
- Модель: Boulder
- Габаритні розміри: 670х270х220мм
- Об'єм: 38л
- Вага: 1300г
- Тип плечових ременів: S-подібні
- Наявність поясу: нагрудний та поясний
- Система підвіски: X-Lite
- Система вентиляції спини: є
- Матеріал: Hicor 3D
- Колір: чорний/синій
Комплектація:
- рюкзак PINGUIN Boulder (38л), чорний/синій
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 1300 г |
| Возрастная группа | Для взрослых |
| Высота | 67 см |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 22 см |
| Количество лямок | 2 |
| Материал | Нейлон |
| Назначение рюкзака | Туристический |
| Объем | 38 л |
| По типу конструкции | Мягкий |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Ширина | 27 см |
Информация для заказа
- Цена: 4 378 ₴


