Портативна батарея Power Bank Hoco Q27 10000mAh 33W
Power bank Hoco Q27 10000mAh 33W - це надійний пристрій для швидкої зарядки ваших гаджетів. Завдяки ємності в 10000mAh та підтримці швидкісної зарядки потужністю до 33W, цей power bank підходить для зарядки смартфонів та інших пристроїв, забезпечуючи їм тривалий час роботи. Компактний і легкий, він легко поміщається у сумці чи кишені, що робить його зручним супутником у поїздках.
Особливості:
- акумулятор із трьома виходами для одночасної зарядки трьох гаджетів
- підтримка для PD3.0, QC3.0 / QC2.0, FCP, AFC та інших протоколів швидкої зарядки
- не габаритний та легкий – легко носити з собою у сумці чи рюкзаку
- стильний зовнішній вигляд та матова поверхня
- якісні матеріали забезпечують тривалий термін експлуатації
- Led-дисплей дозволяє контролювати рівень живлення зарядного пристрою
- вбудована багаторівнева система захисту, у тому числі від короткого замикання, перепадів напруги та перегріву
Характеристики:
- Бренд – Hoco
- Тип – портативний акумулятор
- Місткість - 10000 mAh
- Матеріал – ABS + PC вогнетривкий корпус
- Вхід Type-C 1/2 – 30 Вт
- Вихід USB – 22,5 Вт (QC/FCP/SCP/AFC)
- Вихід Type-C 1/2 – 33 Вт (PPS/PD/QC/FCP/AFC)
- Загальний вихід – 5V/3A
- Розмір – 107 х 52 х 56 мм
- Вага – 191 г
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Емкость аккумулятора | 10000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Максимальная мощность W | 22.5 |
| Особенности | Быстрая зарядка |
| Состояние | Новое |
| Тип | Power bank |
| Цвет | Черный |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 191 г |
| Высота | 56 мм |
| Длина | 107 мм |
| Ширина | 52 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 299 ₴






