
Універсальна мобільна батарея Hoco DB03 100000mAh Max Centurion PD 65W LCD Lamp (Чорна) Q-STORE -shopping-without-problems-
3 849 ₴
- Нет в наличии
- Код: 712655
Універсальна мобільна батарея Hoco DB03 100000mAh Max Centurion PD 65W LCD Lamp
Повербанк Hoco DB03 Max - універсальна батарея, виготовлена з високоякісних матеріалів, дозволить швидко і безпечно зарядити будь-який з ваших гаджетів. Зовнішній літій-полімерний акумулятор має ємність 100000 мАч.Головна особливість - павербанк потужністю 65W здатний підтримувати роботу не тільки мобільних пристроїв, але і ноутбуків.
Зарядний пристрій практично у використанні. Його зручно брати із собою, не турбуючись про випадкове пошкодження під час транспортування.
Максимальна автономність
Портативна батарея має величезну ємність, яка забезпечує їй кілька днів роботи без підзарядки від мережі. 7 роз'ємів, включаючи 6 USB та 1 Type-C, забезпечують можливість одночасного заряджання до 7 пристроїв, що робить його універсальним рішенням для користувачів з різними гаджетами. Type-C рознімання використовуються і для підзарядки самої батареї.
Швидка та безпечна зарядка
Повербанк підтримує технологію швидкого заряджання Power Delivery та Quick Charge 3.0.Технологія швидкого заряджання дозволяє не тільки заряджати в прискореному режимі підключені пристрої, але й зовнішній акумулятор.За допомогою Quick Charge 3.0 підключені пристрої заряджаються вдвічі швидше ніж з QC 1.0 і на третину швидше, ніж з QC 2.0.
Для безпеки гаджетів у пристрій вбудовано кілька рівнів захисту: від перенапруги, перезарядки, короткого замикання та перегріву.
Якісні матеріали і багатофункціональність
Корпус батареї виготовлений із вогнестійкого пластику, що значно подовжує термін експлуатації пристрою.Матове покриття не дасть акумулятору випадково вислизнути з рук.
На лицьовій стороні корпусу є LED-дисплей, який відображає рівень заряду батареї у відсотках.
Вбудована світлодіодна лампа дозволяє використовувати аксесуар як ліхтар чи настільний світильник.
Особливості та переваги:
- підходить для заряджання ноутбука від Type-C;
- швидка зарядка;
- підтримує технології PD, QC, FCP, SCP і AFC, що забезпечує сумісність з більшістю сучасних смартфонів та пристроїв;
- дозволяє одночасно заряджати до 7 пристроїв;
- ліхтарик;
- ремінець для зручного транспортування;
- оснащено захистом від короткого замикання та перегріву;
- індикатор заряджання.
- Виходи: 6USB, Type-C
- Входи: 2Type-C
Комплектація:
- повербанк,
- кабель,
- Упаковка.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Высота | 165.6 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Длина | 97 мм |
| Емкость аккумулятора | 100000 мА/ч |
| Зарядка батареи | От USB, От сети |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Цвет корпуса | Черный |
| Ширина | 105.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1893 г |
| Особенности | Быстрая зарядка, Дисплей, Ремешок на руку, Фонарик |
| Тип | Power bank |
| Функции зарядки | Power Delivery |
| Цвет | Черный |
- Цена: 3 849 ₴





