
Багатофункціональна туристична складана лопата Nextorch MT30 (різак, пила, молоток, кирка, склобій) Q-STORE
1 949 ₴
1 849 ₴
- Готово к отправке
- Код: 712559
Багатофункціональна туристична складана лопата Nextorch MT30 (різак, пила, молоток, кирка, склобій)
Лопата Nextorch MT30 - функціональний додаток для інвентарю не тільки садівників, рибалок та туристів, але й військових, яким необхідний міцний та довговічний інструмент, що витримує експлуатацію в умовах виживання.
Модель здатна виконувати безліч функцій:
- Лопата;
- Різак і пилка (обидві сторони полотна мають гостре заточення: пряме та серейторне);
- Молоток;
- Корка;
- Склобій з нанокераміки.
Конструкція також доповнена дрібними допоміжними елементами для розширення можливостей інструменту: компасом, відкривалкою для пляшок, шліцевою та хрестовою викрутками, двома шестигранними ключами поширених розмірів (отвори на полотні), канатом PPM (поліпропіленовий багатожильний спірально-плетений гучномовець) і гучномовець. звуковий сигнал для привернення уваги оточуючих у разі небезпеки.
Полотно виготовлене з нержавіючої сталі 20Cr13, яка не боїться високих навантажень до 1800 кг. Використовуючи полотно, ви також можете висікати іскри для розведення багаття.
Живець складається з 4 секцій, виготовлених з авіаційного алюмінію 6061-T6. Секції кріпляться один до одного за допомогою різьбового з'єднання. Повна довжина держака досягає 76 см, але її можна зменшувати за потреби, використовуючи не всі секції.
Характеристики:
- багатофункціональна лопата для туристів, рибалок, садівників, військових;
- може використовуватися як різак, кирка, пилка, молоток, склобій;
- max навантаження – 1800 кг;
- наявність дрібних доповнень розширення можливостей інструмента;
- матеріал полотна – нержавіюча сталь 20Cr13;
- матеріал держака – авіаційний алюміній 6061-T6;
- розміри полотна – 20 х 15,8 см;
- повна довжина – 100 см;
- довжина держака – 76 см;
- вага – 2 кг.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Гарантийный срок | 3 мес |
| Длина | 100 см |
| Дополнительные возможности | Молоток, Кирка, Пила |
| Общий вес | 2000 г |
| Рабочая часть | |
| Длина рабочей части | 20 см |
| Материал рабочей части | Сталь |
| Ширина рабочей части | 15.8 см |
| Рукоятка | |
| Длина рукоятки | 76 см |
| Материал рукоятки | Алюминиевый сплав |
| Тип рукоятки | Прямая |
- Цена: 1 849 ₴









