Туристичний мультипаливний пальник BRS-8B
Мультипаливний пальник BRS-8B є портативним пристосуванням для пікніків, туристичної діяльності, різних видів активного відпочинку. Нафтогазове подвійне призначення. Потужність пальника досягає 4500 Вт. Матеріали у складі виробу: сплави алюмінію та міді.
Паливом може бути бутан, бензин (рекомендовано – 95 і від; припустимо – 92). Споживання газу становить 208 грамів на годину. Для того, щоб закипів один літр води за допомогою цього пальника, потрібно три хвилини.
Компактні габарити та легка вага є перевагами даної моделі. Вона поміститься на долоні. Пальник здатний витримувати 80-кілограмову вагу. Саме пристрій важить 501 грам. Розміри становлять 18*14*9 сантиметрів.
У комплекті представлені: нова піч подвійного призначення; BRS-27 керований газомазутний змішувальний насос; нова пластикова валіза; сумка для зберігання; картонна упаковка для зберігання; багатофункціональні інструменти; запасні частини.
Характеристики:
- мультипаливний пальник для туризму, активного відпочинку;
- потужність досягає 4500 Вт;
- паливо: нафта, бутан, бензин (рекомендовано – 95 і від; допустимо – 92);
- витрата газу: 208 г/годину;
- 1 літр води закипить за 3 хвилини;
- витримує навантаження 80 кілограм;
- матеріали у складі виробу: сплави алюмінію та міді;
- розміри моделі: 18*14*9 сантиметрів;
- важить 501 грам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Вес | 0.501 кг |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Номинальная мощность | 4500 Вт |
| Расход газового топлива | 208 г/час |
| Состояние | Новое |
| Тип газа | Пропан/Бутан |
| Тип оборудования | Горелка мультитопливная |
| Типы топлива | Бензин, Газ |
| Дополнительные характеристики | |
| Время закипания 1л воды | 3 мин |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 90 мм |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Комплектация | |
| Кейс для транспортировки | Да |
- Цена: 5 459 ₴










